width: 100%; داریا سایت کسب درآمد ، چاقی صورت و چاقی عطران20: کسب درآمد آسان و سریع
فروش محصول چاقی دکACASCAتر فتنس . . .

 

بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

صفحه اصلیفروشندگانتبلیغ بالاي سايتبازاریابیبازار مجازیتماس با مادرباره ماسایتهای ایرانی

کلیه محصولات این سایت دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد.همچنین این سایت در ستاد ساماندهی سایتهای جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده و کلیه فعالیت های ما مطابق با قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد.

فرم ورود  مشتری و بازاریاب به سيستم

 
 

  امروز: یکشنبه  7/3/1396  ساعت: 19:0:27    

به سایت داریا، سایت کسب درآمد آسان و سریع خوش آمدید.

سایت داریا، یک بازار مجازی بزرگ می باشد که در آن روزانه محصولاتی ویژه، خرید و فروش می شود. بنابراین شما می توانید در سایت داریا، به خرید یا فروش و یا بازاریابی محصولات گوناگون بپردازید. داریا، برای شما و در خدمت شماست.


بازاریابی و کسب درآمد

آیا می دانید کار در سایت داریا چقدر آسان است؟ آیا می دانید کاربران زیادی در سایت داریا با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک کسب و کار خوب و معقول هستند؟ فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش همکاری در فروش(بازاریابی) ثبت نام کنید و محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید.


خرید محصولات موجود در سایت

برای یافتن محصول مورد علاقه خود جهت خرید به این قسمت وارد شوید. شما می توانید از میان صدها محصول ویژه، محصولات مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایید. پس از یافتن محصول مورد نظر خود، فرم سفارش آن را پر کنید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.


فروشندگان

در سایت داریا  بازاریابهاي زيادي در جستجوی مشتری برای محصولات شما هستند و سود شما را چند برابر خواهند کرد. ثبت نام در بخش فروشندگان و ثبت محصولات، بسیار ساده و سریع می باشد و به صورت كاملا رايگان انجام می گیرد.


ثبت سایت شما در فهرست سایتهای ایرانی

شما می توانید سایت خود را در دایرکتوری بزرگ داریا  ثبت کنید و به زودی از طریق این دایرکتوری شاهد افزایش بازدیدکننده های هدفدار سایت خود باشید. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید.


فرصت استثنایی: روز 9/9/1395 معادل پورسانت به بهترین بازاریاب محصولات radikal  اهدا می شود.

 

مژده به بازاریابان مبتدی و حرفه ای. به 2 نفر از بازاریابانی که بتوانند از1 بهمن تا 1 اسفند توسط لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی بهترین درآمد را کسب نماید جوایز به انها تعلق خواهد گرفت. بدیهی است در این محاسبه تنها سفارشاتی لحاظ می شوند که به فروش منتهی شده باشند واز1 بهمن تا 1 اسفند،باشد. نفر اول معادل پورسانت و نفر دوم معادل نصف پورسانت دریافت خواهند کرد.
مژده به بازاریابان مبتدی و حرفه ای. به 2 نفر از بازاریابانی که بتوانند از 9 ابان تا 9 آذر توسط لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی بهترین درآمد را کسب نماید جوایز به انها تعلق خواهد گرفت. بدیهی است در این محاسبه تنها سفارشاتی لحاظ می شوند که به فروش منتهی شده باشند و از 9 ابان تا 9 آذر ،باشد. نفر اول معادل پورسانت و نفر دوم معادل نصف پورسانت دریافت خواهند کرد.

بهترین بازاریابهای این مسابقه و پورسانت حاصل از فروش آنها به ریال تا این لحظه: ارشاوین فرد(4166550)  بازار یاب(1123770)  

 

 

   

مشاهده سایر محصولات [radikal]

 

سایر محصولات سایت

 

©1396 daria