بازار یابی با بیش از 40% پورسانت تبلیغات در وبلاگ 01234569874 . . .

 

بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

صفحه اصلیفروشندگانتبلیغ بالاي سايتبازاریابیبازار مجازیتماس با مادرباره ماسایتهای ایرانی

کلیه محصولات این سایت دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد.همچنین این سایت در ستاد ساماندهی سایتهای جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده و کلیه فعالیت های ما مطابق با قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد.

فرم ورود  مشتری و بازاریاب به سيستم

 
 

  امروز: پنجشنبه 27/7/1396  ساعت: 7:10:36    

به سایت داریا، سایت کسب درآمد آسان و سریع خوش آمدید.

سایت داریا، یک بازار مجازی بزرگ می باشد که در آن روزانه محصولاتی ویژه، خرید و فروش می شود. بنابراین شما می توانید در سایت داریا، به خرید یا فروش و یا بازاریابی محصولات گوناگون بپردازید. داریا، برای شما و در خدمت شماست.


بازاریابی و کسب درآمد

آیا می دانید کار در سایت داریا چقدر آسان است؟ آیا می دانید کاربران زیادی در سایت داریا با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک کسب و کار خوب و معقول هستند؟ فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش همکاری در فروش(بازاریابی) ثبت نام کنید و محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید.


خرید محصولات موجود در سایت

برای یافتن محصول مورد علاقه خود جهت خرید به این قسمت وارد شوید. شما می توانید از میان صدها محصول ویژه، محصولات مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایید. پس از یافتن محصول مورد نظر خود، فرم سفارش آن را پر کنید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.


فروشندگان

در سایت داریا  بازاریابهاي زيادي در جستجوی مشتری برای محصولات شما هستند و سود شما را چند برابر خواهند کرد. ثبت نام در بخش فروشندگان و ثبت محصولات، بسیار ساده و سریع می باشد و به صورت كاملا رايگان انجام می گیرد.


ثبت سایت شما در فهرست سایتهای ایرانی

شما می توانید سایت خود را در دایرکتوری بزرگ داریا  ثبت کنید و به زودی از طریق این دایرکتوری شاهد افزایش بازدیدکننده های هدفدار سایت خود باشید. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید.


فرصت استثنایی: روز 13/7/1396 معادل پورسانت به بهترین بازاریاب محصولات shopfat  اهدا می شود.

 

مژده به بازاریابان مبتدی و حرفه ای. به 3 نفر از بازاریابانی که بتوانند از تاریخ 14مهر تا 14 آبان توسط لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی بهترین درآمد را کسب نماید جوایز به انها تعلق خواهد گرفت. بدیهی است در این محاسبه تنها سفارشاتی لحاظ می شوند که از تاریخ 14مهر تا 14 آبان به فروش منتهی شده باشند . نفر اول معادل پورسانت دوم نصف پورسانت و نفر سوم یک سوم پورسانت در یافت خواهند کرد
مژده به بازاریابان مبتدی و حرفه ای. به 3 نفر از بازاریابانی که بتوانند از تاریخ 13 شهریور تا 13 مهر توسط لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی بهترین درآمد را کسب نماید جوایز به انها تعلق خواهد گرفت. بدیهی است در این محاسبه تنها سفارشاتی لحاظ می شوند که از تاریخ13 شهریور تا 13 مهر به فروش منتهی شده باشند . نفر اول معادل پورسانت دوم نصف پورسانت و نفر سوم یک سوم پورسانت در یافت خواهند کرد

بهترین بازاریابهای این مسابقه و پورسانت حاصل از فروش آنها به ریال تا این لحظه: سئو کاران(4230000)  مهدی محسنی(3261800)  نگین ایرانی(1316000)  مرجان نوروزی(112800)  

بهترینهای مسابقه قبل و پورسانت حاصل از فروش آنها به ریال تا این لحظه: سئو کاران(6749200)   نگین ایرانی(921200)   مهدی محسنی(310200)   بازار یاب(94000)   

 

 

   

مشاهده سایر محصولات [shopfat]

 

سایر محصولات سایت

 

©1396 daria